Hakkımızda

 

20 yıldan fazla süredir eğitim ve gelişim alanında edindiğimiz deneyimleri, ileri teknoloji çözümleriyle birleştirerek, kurumların bugün ve gelecekte ihtiyaç duyabilecekleri tüm eğitim çözümlerini tek bir noktada sunma vizyonuyla hareket ediyoruz.

 

Bu vizyon doğrultusunda alanında uzman eğitimci kadromuz tarafından hazırlanan hazır eğitim marketi ve şirketinize özel eğitimler ile çalışanlarınızın yetkinliklerini artıran, bilgilerini pekiştiren servisler ve eğitimlerle gelişimlerine destek vererek kurumunuzu ileriye taşıyacak çözümler geliştiriyoruz. 

 

Sınıf içi ve online eğitimlerin gerçekleşebileceği, çalışanların tüm eğitim ve gelişim kayıtlarının yönetilebileceği, özel eğitim içeriklerin eklenmesine imkan tanıyan esnek ve ihtiyaca uygun çözümlerin yer aldığı dijital eğitim platformu EduBiz’i her gün on binlerce kullanıcımızın geri bildirimlerini değerlendirerek kurumlarımızın geleceği için tasarladık. Geliştirdiğimiz kullanıcı ve yönetici dostu ara yüzlerle, kurumlar ve çalışanları için keyifli bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

about.png

Eğitim ve Gelişim Danışmanlığı

Uçtan Uca Eğitim ve Gelişim Danışmanlığıyla çalışanlarınızı yarına hazırlayın

Copyright © 2024 EduBiz
EduBiz web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.